Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondják, hogy a szolárium árt...

Mondják, hogy a szolárium árt és, hogy csúnyább lesz tőle a bőr. Hát nekem meg pont, hogy szebb. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Eltűnnek a bőrhibák utána. Nem tudom, hogy miért, de ténylegesen szebb lesz tőle
2016. aug. 11. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Minden a mértéken múlik. Ha nem szolizod agyon, akkor valóan jót tesz a bőrnek. Én is 3-4 percekre szoktam járni, sokkal szebb tőle. Ha pattanásos a bőröd, azokat is szárítja, csak figyelj a hidratálásra, ugyanúgy mint napozásnál.
2016. aug. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk szolariumunk van, nem egy embert a borgyogyosz kuldott el szolizni. Ahol eu szabvany 0,3as csovek vannak, ott nyugodtan szolizz mertekkel. Sok fele rakot is meg lehet elozni vele, jo a depire is pl.

A regi, bronzositos, magas sugarzasu csovektol lett csunya az emberek bore.

Figyeld, hogy rendszeresen csereljek a csoveket! Evente minimum. Arcodat erdemes letakarni, bekenni fenyvedovel, ha gyorsan barnul es szaraz a borod. Utana hidratalas, testapolo, napozas utani krem, vagy valami a szaraz reszekre. Csak okosan, akkor nem lehet baj:)

2016. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az uv ami árt... akár szoli, akár nap, szebb nem lesz tőle a bőr, mert gyorsabban öregszik, pigmentálódhat, szárazabb tőle. Nem hiába gyönyörű az ázsiaiak bőre, ők azon vannak hogy minél fehérebbek maradjanak.
2016. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!