Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az olajjal való...

Mit gondoltok az olajjal való sminkeltávolításról?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam, hogy az olaj gyönyörűen leszedi a sminket az arcról és a szemről. Valakinek bevált már?

Zárójelben megjegyzem, nagyon érzékeny és száraz a bőröm, pattanás pedig nagyon ritka.

Kérlek titeket, hogy csak akkor válaszoljatok, ha tényleg véleményt mondotok és segítséget.


2016. aug. 11. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemrég próbáltam egy Baleás olajat, nekem nem vált be. Csak maszatolt, és belement a szemembe. Pedig én is azt hittem, hogy wow, de jó lesz, minden lejön maradék nélkül. Az arcom is száraz, gondoltam, jót tesz neki.


Bár én nem hiszek a sminklemosókban, zuhany alatt kétszer mosok arcot, két különböző lemosóval, nekem ez a lemosás.

2016. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem száraz bőrre jó lehet.Én nem mertem kipróbálni mivel viszonylag zsíros a bőröm,ráadásul a szemem is érzékeny és nem merek váltani már új lemosóra,mert végre találtam olyat,ami nem marja szét a szemem.Viszont barátnőim próbálták már és mindegyikük mást mondott.Valamelyiküknek teljesen bejött,azóta azt használja.
2016. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Olívaolajat használtam vattapamacsra es egytől-egyig szépen leszedte. Szemsmink eltávolításra használtam csak, arcra nem, de szerintem a száraz bőrödet nem fogja irritálni, mivel természetes olajról van szó (én bőröm is hasonló). Szemkörnyékemet szépen hidratálttá tette. Tegyél vele egy próbát :).
2016. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A természetes olaj jó, azaz a 100%-os kókusz, argán, jojoba, stb, szűz olajakról van szó. Jót tesznek a bőrnek és leszedik a sminket.
2016. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^^
2016. aug. 12. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!