Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya szem alatti...

Nagyon csúnya szem alatti karikáim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem néztem ki mindig így, kb háromnegyed éve jelentek meg. Elég folyadékot iszom, szóval ez nem lehet probléma. Nagyon unom már korrektorral elfedni, (egyedül ezt haszálom, mint mert amúgy nem sminkelnék) valami természetes módszerrel szeretnék megszabadulni tőlük. De ha valami krémet tudok ajánlani, az is jó, a lényeg, hogy hatásos módszer legyen, mert tényleg kezdek kétségbe esni, ez eléggé el tud rondítani, pedig alapból nem tartom magam csúnyának :( (A családban senkinek sem ilyen)

Kérlek, ha tudtok valami jó módszert, írjátok meg, nagyon fontos lenne.

18L


2016. aug. 12. 10:54
 1/3 anonim válasza:
Nekem vékonyabb(vagy átlátszóbb, nemtom) a bőröm, és mindig van minimálisan szem alatti karikáim, ha nem alszom eleget, akkor még jobban látszódik. De már megbarátkoztam vele, és ha vidámabb hangulatba váltasz(ha lehetséges), és többet alszol akkor biztos hogy javulni fog:) 18/F
2016. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Okozhatja a nap is, használj rá fényvédőt. Ezen kívül meg mást nem tudsz vele csinálni, max elmész egy szalonba és feltöltik neked hyaluronsavval vagy saját zsírral.
2016. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez örökölhető,de masszírozd esténként körkörösen.
2016. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!