Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta vagy epilátor?

Gyanta vagy epilátor?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? Nekem az nem számít, hogy melyik fáj kevésbé, inkább olyan szempontok alapján akarok dönteni, hogy melyik a hatékonyabb, praktikusabb stb..
2016. aug. 12. 13:53
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én múltkor vettem a DM-ben gyantacsíkokat, mert eddig borotvát használtam. Azt írták hogy meg kell várni, hogy egy bizonyos cm-re megnőjön, és utána lehet használni.

Szinte semmit nem szedett le, maximum a bőrömet. Utána vörös volt, és a gyanta is rajta maradt, amit még az az olajos kendő sem szedett le, amit mellé raknak, hogy eltávolítsuk vele a felesleget. Nagyon megbántam, az amúgy is érzékeny bőrömet nagyon megviselte.

Most készülök valamikor epilátort venni, mindenki csak dicséri a környezetemben, az már az utolsó lehetőségem nekem is, ha az sem jó nem tudom mit fogok csinálni. Én nem nagyon ajánlom a gyantát, de ettől függetlenül, hogy én ennyire megszívtam vele, nem feltétlenül lenne neked is hatástalan. Az epilátor úgy tűnik kevésbé macerás. ^^

2016. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyanta! És nem drogériás gyantacsíkkal, mert az már bocsánat de sz*rt sem ér és árban sem túl kedvező. Veszel egy alveloa partont gyantacsíkkal és meg van oldva. Vagy ha nem értessz hozzá inkább kozmetikusra bízd, mielőtt felsérted vele a bőröd. Tartósság- 1:0 a gyantának, Időben szintén a gyanta a gyorsabb ill.fájdalommentesebb. A gyanta ellen: nem árt ha értessz hozzá, hogy csinálod. Az epilálást nem igazán lehet elrontani. Plusz pont az epilátornak hogy utána nem kell időt "pazarolnod" arra hogy utána lemosd a gyantát olajjal stb. Ha nyaralni mész, bedobod az epilátort a bőröndbe és csók. Gyantakészlettel ez macerásabb, bár ha nem 1 hónapra mész nyaralni és előtte gyantázol nem lesz gondod a szőrtelenítésre. Sajnos nem minden méretű szőrszálat visz a gyanta ez tény(de az epilátor sem mindig)

Nekem a gyanta vált be és szüntette meg a gyulladt szőrbenövéseim ami előtte epilátorral és borotvával is probléma volt( nem vagyok amatőr:radíroztam, fertőtlenítettem szőrtelenítés után ápoltam a bőröm és ezek ellenére). Mérlegelj, vagy próbáld ki neked mi válik be :)

2016. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!