Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem merem levágatni a hajam....

Nem merem levágatni a hajam. Szerintetek ez a fazon jól állna?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a hajam kb a fenekemig ér és már nagyon régóta növesztem. Elég gyakran gondolkodom, hogy levágatom, de nagyon félek hogy ha nem tetszik mit csináljak...Itt van egy kép ilyenre szeretném (legalsó sor 2.): [link]


Azt még el kell mondanom hogy eléggé vastagszálú a hajam és kissé göndör bár inkább hullámos. Nem tudom, jól állna-e nekem?



2016. aug. 12. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben, inkább félhosszúra vágatnám. Kb a hónod aljáig. :)
2016. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arcformától függ igazából.:) Nekem pont ilyen van,én imádom.:) Vastagszálú,hullámos,gesztenyebarna hajam van.:) Az arcom ovális.:) Nekem ez a fazon áll a legjobban.:) Amúgy én is először kb.hátközépig vágatnám,és ha tetszik,akkor mehet tovább.:) Ha meg még sem tetszene,akkor növeszted.:)
2016. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huh :D második válaszoló: Pont olyan akkor a hajam mint neked még a szín is passzol. :D Hát nem tudom...vacilálok mert hát egyszer muszáj lesz levágatni nem növeszthetem évekig. Kb. 13 éves korom óta növesztem (most 16 vagyok) úgyhogy egy ideje. Elég nehéz lesz megválni tőle. :(
2016. aug. 12. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rövid,vágasd váll alattira,+fokozatos:D
2016. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok.:) Fokozatos csináld,akkor szerintem nincs az,hogy hirtelen levágattál 40 centit,aztán mégse tetszik.:) Linkelek képet,én mi alapján vágattattam le: [link]

Kicsit lentebb,barna hajú lány.:) Nekem ennél kerekebb arcom van egy picivel,és tényleg jól áll ez a haj.:)

2016. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az nagyon szép haj :)) Viszont úgy döntöttem még megszeretném tartani, egyszer talán levágatom, de most nincs szívem :D D
2016. aug. 15. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is.:) Ahogy érzed.:) Amúgy szerintem gyönyörű a nagyon hosszú haj,és tényleg sok munka van mögötte.:) És egyedi is.:) Úgyhogy szerintem jól döntöttél.:)
2016. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!