Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vált be a koffeines...

Hogy vált be a koffeines sampon nektek? És hol tudok venni? Melyik márkától érdemes?

Figyelt kérdés
Nincs a közelünkben DM meg hasonlók nem tudom hol szerezzek be. Gyógyszertárban is lehet úgy hallottam. igaz ez? Köszönöm a válaszokat. (hajnövesztésre kéne, de ha másra is jó azt is írjátok meg :D)

2016. aug. 12. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a borzasztó mértékű hajhullásomra
2016. aug. 12. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a koffeines sampon személy szerint nem vált be, de a hajnövesztés ricinusolajjal szuper, gyógyszertárban beszerezheted. Hajdúsító is, tehát remélhetőleg nem hullana többé a hajad :)
2016. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ricinus pont hajhullást okoz, szóval azt semmiképp. Olajat nem szabad fejbőrre kenni, eltömíti a pórusokat. Koffeines sampon kapható bioboltokban is, hajhullásra mondjuk hajszesz a jobb, patikákban biztos van. Hajnövesztő szer meg nem létezik, genetikán múlik.
2016. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A ricinusolajat semmi esetre se kend a fejbőrödre. Eltömíti a pórusokat, ráadásul akármennyire próbálod lemosni, marad valamennyi. Gyorsabban zsírosodik tőle a hajad. Hajvégápolónak még jó lehet.


Gyógyszertárban dolgozom, az emberek leggyakrabban az Alpecint és a Planturt viszik. Szoktam kérdezgetni, hogy beválik-e nekik, és sokan jó véleménnyel vannak róla.


Csak hogy saját tapasztalatot is írjak, nekem a festés miatt hullott télen a hajam, és egy saját készítésű hajszesszel sikerült megállítanom. Paprika-tinktúra, rezorcin és 70%-os alkohol van benne, háziorvossal fel tudod íratni és megcsinálják neked a patikában. Óvatosan kell felvinni, lehetőleg vattapamaccsal, mert elég csípős a paprika miatt, de tényleg hatásos. :)

2016. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!