Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt vmilyen krémet...

Aki használt vmilyen krémet pattanások ellen amit patikában lehet venni az leírja h h kell hasznalni es h mi a neve?

Figyelt kérdés
Az állam tele van bazi nagy pattanasokkal es az egesz arcomon vannak kisebbek, es mellesleg a polusaim is nagyok ha esetleg vki tudna rajuk PATIKAI kenőcsöt krémet borapolot irni azt megkoszonnem. Ptobalkoztam Nivea-val, Garnier-rel... de nem váltak be :( 14/L

2016. aug. 13. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akneroxid 100mg-os. Este bekened vele a problemas teruletet, reggel meg lemosod. ha pattanast nyomsz ki, a helyere tegyél 1 pottyot, hamarabb fog eltunni a nyoma..
2016. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt koszi
2016. aug. 13. 12:54
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Sokat közülük orvos ír fel.

Az Akneroxidot egyedül is meg tudod venni, ebben benzoyl peroxid van.

A duac gél is benzoyl peroxidos, de van benne klindamicin is, ezért ezt orvos írja fel.

Orvosok szokták még javasolni a differint (ebben A-vitamin származék van), skinorent (azelainsav), zindaclin (klindamicin), isotrexin (isotretinoin + eritromicin). Ha valami nem világos, melyiket hogyan kell használni, kérdezd meg az orvost vagy a gyógyszerészt.

2016. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Malanana ***** válasza:
Én annyiidösen feketeszapoannal mostam orcát, tsiros patis börre a legjobb
2016. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!