Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legtartósabb göndörítési...

Mi a legtartósabb göndörítési módszer?

Figyelt kérdés
Derékig érő hajam van, de ahogy begöndörítem, szinte azonnal kiegyenesedik. Viszont egy alkalomra muszáj lenne, hogy pár órán át göndör maradjon. Búra, hajsütő, agyon lakkozás kipróbálva, nem működik.
2016. aug. 14. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Dauer vagy hajcsavarást ajánlanék,+hajvédő(hajvasalóval próbáltad vagy sima hajsütővel?)
2016. aug. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy alkalomra kellene, ezért dauer kilőve :) Mindkettővel próbáltam már, de nem marad meg benne :(
2016. aug. 14. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajcsavaró?:)
2016. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen termékeket használsz. Remington kúpvas magas hőfokon, jó minőségű hővédővel, a végén lakk, abból is valami fodrászkellékes márka... nekem így simán megmarad napokig is. Sima hajsütő, béna termékekkel 1 óráig sem...
2016. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!