Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el?

Hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta vannak pattanásaim/mitesszereim. Az orromon van a legtöbb mitesszer, de amúgy szinte mindenhol van, csak nem annyi mint itt az orromon. Nagyon csúnya bőröm van. ha pattanások alakulnak ki, akkor csak azok a fájos, nagy, pattanások, amit kinyomni is fáj. Próbáltam már fogkrémet/tojásfehérjét/tonikokat de úgy igazán egy sem használ:/ a hátamon is vannak pattanások de azok annyira nem nagyok, inkább csak sok van bennük. Azt nem szoktam nyomkodni viszont az is eléggé zavaró, de számomra az is hihetlen jó dolog lenne ha. Az arcom nem lenne ennyire csúnya. Nem ragyás , csak nagyon sok mitesszerem van, helyenként pici pattanások, kezdetleges,kifejletlen pattanások. zsíros is a bőröm mellesleg. Tippek/tanácsok hogyan lehetne ezen úgymond változtatni? Akár házi/ bevált praktikákat is leírhattod, vagy tonikok amik hasznosak és nem annyira drágák mert nem fogoki dobni 1500-3000 Ft-ot egy krémért vagy tonikért amiről nem is tudom hogy fog e használni vagy nem. R

2016. aug. 14. 01:11
 1/4 anonim válasza:
azok az arclemosók jók, amelyekben szalicilsav van, piszkálni nem szabad a bőröd, heti 1x arcradírozz is, és utána kend be hidratáló krémmel
2016. aug. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod! 💋
2016. aug. 14. 02:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem is ilyen típusú a bőröm.Mitesszerekre nekem bevált a Jimjams pórustisztító tapasza. Voltam kozmetikusnál is arctisztításon. Az is segített valamennyit. Ami azonban nekem nagyon bevált, az a Duac gél. 2700 forint körül van , szóval nem egy olcsó dolog. Csak receptre adják a patikákban . Nekem ez a gél nagyon sokat használ . Mégcsak két hete használom de már most látványos az eredmény ! Ha gondolod nyugodtan írj privátba tudok még olyan termékeket amelyek nekem beváltak pattanások és mitesszerek ellen ! :)

Remélem tudtam segíteni

2016. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi féle kozmetikum nem jó hosszútávon rá!! Használj aloevera-s készítményeket, vagy akár magát a növényt is rákenheted a pattanásaidra. Ugyanis az aloevera gyulladás csökkentő. Valamint tartózkodj az olajas magvaktól, a chipstől és a popcorn-tól! ÉS NE NYOMKODD!!
2016. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!