Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Csütörtökön randim...

Segítség! Csütörtökön randim lesz és van egy hatalmas piros dudor az orrom közepén! Hogyan tüntethetném el csütörtök reggelre?

Figyelt kérdés

Tegnap nőtt egy azt hiszem pattanásnak nem nevezhető hatalmas ''domb''(:D) igazából piros dudor az orrom közepén és nem lehet kinyomni.Borzasztóan fáj ha megérintem az orromat ,így az orr kifújás is borzalmasan fájdalmas.Mára már kicsit enyhült a fájdalom de a pirosság nem múlott el és még mindig piros.Próbáltam pattanásleszárító gélt,2 féle arcmaszkot,tonikot,teafaolajat de semmi sem segít.

Ha már nem is lehet kinyomni a pirosságot hogy tudom eltűntetni?Az egész pattnást, hogy tudom eltűntetni?A smink nem takarja el.Mit tegyek?



2016. máj. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ne foglalkozz vele, de ez nem válasz a kérdésedre csak egy tanács. Ha a srác csak azért szeret, mert jól nézel ki, akkor ez egy jó teszt, és ha emiatt nem lesz semmi legalább tudni fogod
2016. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálkozom de szeretnék úgy menni ,hogy nincs egy domb a fejemen.
2016. máj. 3. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Biztos nagyon stresszelsz miatta, de ne tedd, ettol sokkal rosszabb lesz!

Inkabb probald ki ezeket ;) (nekem bevaltak)

1. jég (dorzsold at vele az erinett teruletet, olyan fel percig tartsd rajta:))egyebkent ez arra jo, hogy ugymond "lefagyasztod" a patit, igynem fejlodik tovabb( nekem ez volt a best:D )

2. Citrom- a citrom egy remek modszer a pattanas utani/elotti pirossag eltuntetesere.

3.Teafaolaj- ha megis kialakulna a csufsag, ecseteld teafaolajjal!:) Bio es hatasos (nalam mindig van itthon egy kis uveggel:) )

+ hallottam, hogy egy szelet krumpli is jo erre a problemara-> tedd ra, hagyd rajta 10 percig majd vedd le

En még a SUDOCREM-et ajanlom estere, ha van otthon:)

Ha megsem lesz jobb, tegyel ra egy kis korrektort!

Tipp: valassz ki egy modot a fentkek kozul, es azt hasznald nap mint nap, ne dobalj ra mindent amit otthon talalsz:D

Remelem hogy tudtam segiteni, nagyon szurkolok hogy eltunjon es hogy sikeruljon a randid! Sok sikert:)

(Legyszi majd ird meg csutortokon, hogy eltunt-e, kivancsi vagyok)

Puszi

2016. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha más nem akk próbáld meg eltűntetni sminkkel. Írtad hogy ledobja, de nemrég láttam youtubeon egy ilyen videós csajtól, hogy úgy tűntette el a piros pattanást, hogy először egy kis zöld szemfestéket kent rá, és az kiütötte a pirost színt v mi. Utána meg korrektor meg ilyeneket. Ha gondolod próbáld meg :)

Remélem segíthettem

2016. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!