Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Neutrogena Wave (rózsaszín,...

A Neutrogena Wave (rózsaszín, kék és zöld) színükön kívül különbözik valamiben? Mit gondoltok a Neutrogena Wave-ről? Tényleg használ, vagy csak mint egy arcradír?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem különbözik semmiben! Nekem a mitesszereim elmúltak mióta használom nem jött ki pattanásom és puha a böröm. Mellé csak Garnier arckrémet használok semmi mást és nagyon jó! Egy hete barátnőm is vett neki is bevált! sokan leszólják de szerintem jó! Most 2000 a rossmanba 14 napos párna csomival annyiért megéri kipróbálni!
2010. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Szerintem kipróbálom:) Bár itt a Rossmanba 4999 Ft :S Remélem itt is akcióznak majd...

2010. ápr. 19. 17:07
 3/3 anonim válasza:
Tegnap (2010.05.29.) a Coraban 999-ért vettük 14 párnával, hozzá egy ajándék Neutrogéna testápoló szárat bőrre, szóval, ingyen volt!
2010. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!