Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajszínező festék tapaszta...

Kék hajszínező festék tapasztalatok? Meddig tart a hatása? Roncsolja a hajat? . Stb 16/L

Figyelt kérdés
Be szeretném színeztetni a hajam (sötétszőke világos csíkokkal) és olyanokra lennék kíváncsi hogy mennyi ideig tart amíg kijön a kék, meddig van ilyen szép színe, zöldül-e, roncsolja-e a hajat? Előre is köszönöm!:)

2016. aug. 14. 12:11
 1/5 anonim válasza:
Attól függ milyen minőségű a hajszínező,valószínű lesz egy kis zöldes beütése,a hajat kicsit roncsolni fogja de nyilván nem annyira mint az igazi festék
2016. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A színezők nem roncsolják a hajat egyáltalán, mivel csak kívülről színez. Zöldülni akkor fog ha van arany árnyalata a hajadnak. Minden mosással kopik ezért elég macerás, hetente nem árt újra színezni mindig, mellesleg mindent összefog, szóval fehér ruhákat ne hordj.
2016. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huhh köszi:)
2016. aug. 16. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem kék illetve lila egy részen, ilyen 'galaxisos' :D a kék mostmár zöldeskékre kopott de nekem tetszik így is, mintha sellő lennék kb, az élénk színe viszont megvan még mindig (masfel honapja volt festve). A lila ugyanolyan szinte. Sajnos ahhoz, hogy vilagoskekre ne zoldesre kopjon ki a kek szinte feher haj kell, ha arany/sargas pigmentem vannak a hajadban csak egy keves is, de mar zoldesre kopik. Hasznalj szinvedo sampont illetve hideg vizzel moss hajat es igy kevesbe kopik gyorsan :)

2016. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. szept. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!