Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szegeden vagy békéscsabán...

Szegeden vagy békéscsabán tudtok elfogadható árú hajhosszabbítást (30 körül)? (csomózás, hőillesztés stb mind1 csak ne varrott) (szalon nevét megköszönném)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szegeden a Csongrádi sgt. 72-n van egy fodrász. Azt hiszem, hogy ő csinál hajhosszabítást, de az árát nem tudom. A fodrász neve Hajni (Turák Hajnalka)a telefonszáma: +36 70/5 892-341 e-mail címe: turakhajni@freemail.hu

2010. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2010. ápr. 21. 16:03
 3/8 A kérdező kommentje:
várok még ötletet ;)
2010. ápr. 21. 22:03
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Látom régi a kérdés, de azért megírom, hogy én 15ezerért vállalok hőillesztést. Csak a bibi, hogy pest megyei vagyok. De ha nem gond neked az utazás, akkor vállalnám. :)

2010. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szia! a hajat nekem kéne beszereznem? fodrász vagy v csak hobbi szinten csinálsz hajhosszabbítást?
2010. aug. 27. 17:05
 6/8 anonim válasza:

Szia!

A hajat neked kellene beszerezni igen. De ha futura hajat veszel és abból a szintetikusat (ami nagyon jó és olcsó) akkor azzal is megcsinálom. Előre van tincsezve és fel van keratinozva. 60-70 tincs kijön 10-12 ezer forint körüli összegre, vasalható, csak festeni nem szabad ezért megegyező színt kell választani. Nincs fodrász végzettségem, csak "hobbi" szinten csinálom. De azért van idézőjelben, mert nem ez a hobbim. :D Van gyakorlatom. :)

2010. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Semmilyen körülmények között nem ajánlom, hogy szintetikus hajat vegyél!!!


Ha 100%-ig emberi, egyező szálirányú, kiváló minőségű hajat szeretnél vásárolni, akkor keresd meg a [link] weboldalt.


Itt találsz akciós ajánlatot hajhosszabbítához is!

2010. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyeraj Éva válasza:
igen én hajjal együtt megcsinálom neked a hőillesztést ezzel foglalkozom Békéscsabai vagyok tel:0620-423-2721
2011. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!