Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag kilehet írtani a...

Házilag kilehet írtani a hajból a tetveket?

Figyelt kérdés
Fontos lenne!!
2016. aug. 15. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leslattyogsz a gyógyszertárba és veszel erre a célra megfelelő szert vény nélkül.
2016. aug. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:
100%
Veszel 1-2 ezer forintért a gyógyszertárban egy sampont, naponta megmosod, 3-4 nap és el is múlik.
2016. aug. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Vagy ha házi megoldás érdekel akkor nullás gép majd borotva. De szerintem is jobban jársz a patikai samponnal
2016. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Állítólag az ecet jó a tetvek ellen. De ebben nem vagyok biztos.

Szerintem is menj el a gyógyszertárba ott majd adnak rá valamit ami direkt erre a célra készült.

2016. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vettem már a gyógyszertárba tetű írtót, de sajnos nem volt hatásos ezért érdekelt a házi módszer
2016. aug. 15. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem elég a tetűírtó, a serkéket ki kell szedni a hajból és összenyomni. Ágyneműt magas hőmérsékleten kimosni. Tetűfésű hasznos tud lenni, ha nem akarod kézzel egyessével kiszedegetni. Nekem anno a fenék alá érő hajamból nem volt egyszerű kiszedni őket. . De megoldottuk.
2016. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj én nem tudok garanciát vállalni (nincs tapasztalatom..)

Olvastam hogy kell venni balzsamot es sokat a hajadra tenni és rajta hagyni mert állítólag megfulladnak addig a hajon én húznék rá zuhany sapkát és az hátha segít..

De azt nem tudtad hogy valamelyik rezisztens/ immunis vagy nem tudom szóval az a lényeg hogy nem hat a szer ezért másikkal kell próbálkozni. Az ecetet én is hallottam de őszintén nem tudom. Én elmennék a gyógyszertárba és érnék valami hatásos szert remélem hamar kikezeled magad :)

2016. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. aug. 15. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!