Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés után mivel ápoljam a...

Szőkítés után mivel ápoljam a hajam?

Figyelt kérdés
3 évig voltam vörös,most megyek fodrászhoz és szőkíteni kell hogy világosbarna lehessek.tapasztalt,jó fodrász,de félek hogy nagyon tönkre fog menni az amugysem egészséges hajam.. göndör hátközépig érő.. mivel tudnám utána ápolni? vettem argán olajat,2szer használtam,nagy változást nem látok.. esetleg más?vagy az argán olajat hogy szoktátok használni?

2016. aug. 15. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedhetsz valamilyen vitamint a hajadra, ezeket mind kúraszerúen 1-3 hónapig szokták ajánlani, tehát nem úgy működnek hogy ma beveszel 1 kapszulát és másnapra megtörténik a csoda. Ez vonatkozik az olajokra is. Olajokat mindenképp használj én argán, kókuszolajat használok pakolásként(4-5 órát simán rajtahagyom a hajamon) hetente, kéthetente. A balea hajolaj is egész jó, finom illat, gyors beszívódás. Samponból balzsamból válassz repair termékeket, vagy külön festett hajra való termékcsaládot. Mióta szőke vagyok inkább a hajpakolásokra fektetek hangsúlyt és nem a balzsamokra.
2016. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!