Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a szörnyű...

Mit csináljak a szörnyű ombrémmal?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam a fodrászomnál, hogy javítsunk az ombrém színén, mert színezés miatt rendszeresen járok, így nem aggódtam emiatt, mert mindig jól sikerült. De az első ombré festésem már régebben volt, így mostanra csak a hajam vége felé maradt szőke, mert havonta vágtunk is belőle. Szóval arra gondoltam, hogy megkérem, vigye feljebb a színt. De szörnyű lett! Nem "satírozta" el rendesen a festéket, és olyan, mintha egy vonalzóval húzta volna meg a választékot... Nem merek beszélni vele, hogy csinálja meg normálisan, hiába mondta, hogy neki nem tetszik így a hajam. Ha pedig máshoz mennék el, biztosan megbántanám. De nem merek kimenni így az utcára... Mit tegyek szerintetek? Kérlek, segítsetek. Nem élhetek karanténban, sapkát pedig biztos nem fogok a fejemre húzni. Az egészet befesteni magamnak pedig nem akarom.

2016. aug. 15. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel és kérj egy időpontot és mondd meg neki, hogy mégsem tetszik így és nem tudod megszokni.

Vagy menj el másik fodrászhoz, aztán amire mennél már a te fodrászodhoz szerintem el is felejti, hogy pontosan milyen volt a hajad meg akkor max azt mondod, hogy befestetted. Naponta több vendége van és ha te vissza mész hozzá 3-4 hét múlva nem fog olyan pontosan emlékezni, hogy milyen is volt..

2016. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj el egy másik fodrászhoz
2016. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nehogymég neked legyen bűntudatod hogy elmész(remélem elmentél) egy másik fodrászhoz. Ő cseszte el hát akkor kit érdekel h megbántod?
2016. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!