Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mennyire vagytok...

Lányok ti mennyire vagytok kibékülve a saját testszagotokkal?

Figyelt kérdés
Ha például tudjátok hogy egész nap egyedül fogtok izzasztó munkát végezni mondjuk a kertben napsütésben,senki nem lesz a társaságotokban, akkor használtok spray-t, parfümöt, vagy nem zavar a saját izzadtság és mellőztök mindenféle illatszert?

#illat #parfüm #szag #spray #izzadtság.izzadás
2016. aug. 15. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Lol 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Te tényleg beteg vagy ember 😹😹😹😹😹

2016. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ki hozta szóba az egészet? Te és a hetes! Ki beszélt alpári stílusban 'kiverésről' Te és a hetes! Kinek jut eszébe egy kérdésről azonnal a perverzitás? Neked és a hetesnek! Ezek után ki a beteg? Te és a hetes! Vagy már felmondta a memóriád a szolgálatot és nem emlékszel miket írtál? Gondolkozz mielött bejegyzést küldesz mondhatnám,de nem teszem mert nem ismered ezt a fogalmat. A kisstílű sunyi vágyaidat úgy adod elő mintha én találtam volna ki. Gyáva jellemgyenge ember vagy ezzel a viselkedéssel! És ezért írod ezzel a szánalmas kódolással a mondandódat mert ahhoz sincs bátorságod hogy a véleményedet érthetően elmond!
2016. aug. 15. 20:02
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagyok és nem mozdulok ki aznap, akkor nem szoktam izzadásgátlót használni. Úgyhogy elvagyok a saját aromámmal, ami nem vészes, hiszen minden nap zuhanyzom vagy fürdök. Ha esetleg mégis zavaró méreteket ölt, mert nagyon megizzadtam, akkor gyorsan beugrok a tus alá.
2016. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, nyuszika. Mint lányok, nők ezerszer több perverzióról tudunk, mert minket keresnek meg vele. Előadod itt, mint ártatlan kérdést, de minden nő levágja kilométerekről, hogy egy perverz fantáziálgat.
2016. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Te tényleg egy gyökér vagy. Ne nézz már itt mindenkit madárnak.
2016. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
13@ köszönöm a választ, kifejezetten üdítő dolog látni azt hogy vannak tiszta tudatú emberek akik képesek egy normális kérdésre normálisan válaszolni és mindenkire ez vonatkozik aki a tiedhez hasonló hanghordozásban reagált. Vannak ugyanis, de még mennyien, akiknek ez teljesíthetetlen feladat.Megoldhatatlan szellemi próbatétel. Szót sem érdemelnek!
2016. aug. 15. 23:03
 17/19 A kérdező kommentje:
8@/11@ A bejegyzéseid megfogalmazására azt hiszem aránytalanul durva hangnemben válaszoltam.Néha kicsit hevesen reagálok a nekem címzett véleményekre, most is ez történt. Ha megsértettelek önérzetedben elnézést kérek!
2016. aug. 16. 19:37
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem egy random ismeretlen ember a netről nem nagyon tud megsérteni
2016. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Örülök neki ha valóban így van és tényleg nem veszed magadra az olyan hízelgőnek nem nevezhető viszontválaszokat mint amit tőlem kaptál.
2016. aug. 17. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!