Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leepilálom a lábamat,...

Ha leepilálom a lábamat, akkor sem teljesen sima, hanem olyan érdes/borostás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy lehet azért, mert száraz a bőröm?
2010. ápr. 19. 16:59
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! ez azért van, mert ugye nem egyenletesen nő vissza a szőr epilálás után, mint mondjuk borotválás esetében, tehát amikor újra epilálod lesznek olyan szálak amik még alig nőttek ki, szabad szemmel még szinte nem is látod, de már érezhető, ezektől borostás tapintású, az ilyen pici szálakat meg nem tudja megfogni az epilátor sem a gyanta, akkor nem lenne ez a helyzet ha hagynád visszanőni az egész szőrt a lábadon szép hosszúra, és akkor epilálnád, de ez meg ugye nem túl esztétikus:D nemnagyon tudsz velem mit kezdeni, nekemis ilyen:D
2010. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De amikor először epiláltam (előtte borotváltam..), akkor hosszú volt a szőr, és akkor is ilyen volt :S

2010. ápr. 19. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
az meg azért lehet mert előfordul, hogy nem szakad ki tövestül a szőr csak eltépődik :)
2010. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezért fogok rátérni arra hogy epilálás után gyantázok.Nem fog annyira fájni mert alig marad szőr de amivel az epilátor nem bírt majd elintézi.:)
2010. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, vastagon bekentem krémmel, most fürödtem, és így, hogy nem olyan száraz a lábam, annyira nem is szúr :)

Nagyon kikészítette a borotválás.. :S

2010. ápr. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!