Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Tetszene nektek...

Lányok! Tetszene nektek ilyesmi haj egy fiún, nem tartanátok nagyon régiesnek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ilyesmi haja volt Dicaprionak a Titanicban is.

15/F



2016. aug. 15. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene:)
2016. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik. Ezerszer jobb, mint a mai ocsmányságok.

20/L

2016. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem tetszik ez a stilus.De nem mindenkinek all jol, pl a masodik kepen nem tudom ki az de nagyon hulyen nez ki.Viszont DiCaprionak es aki az elso kepen van jol all.:) 16/L
2016. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#3: Mindkét képen ugyanaz a személy, Brad Pitt található. :D


De azt aláírom, hogy valóban biztos nem áll mindenkinek jól.

2016. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Aztaa!Tényleg...egyiken sem ismertem fel.😂Bár nem is nagyon láttam még filmjeit,ez a mentségem.Sorry.De akkor is az első képen jól ál neki , viszont a másodikon szerintem kicsit gáz.
2016. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem pont a második képen tetszik jobban... de az első sem rossz. Jobb mint a mai divat ocsmány frizurák.
2016. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5: Igen, amúgy szerintem is az első képen jobb. Ott dúsabb, és nincs úgy "belőve" a haja. Meg a színe is jobb, hogy nem annyira szőke, mint a másodikon.
2016. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A haj szerintem pont egy olyan dolog, amiben nem szabad ész nélkül követni a divatot mert, ami jól áll egy embernek, az nem biztos, hogy a másikon is ugyanolyan jól mutat, ilyen szerintem pl. a szemöldök is, bár az inkább lányoknál fontos. Nekem egy picikét olyan túl "szépvagánysrác" beütése van, de egyébként, ha jól áll valakinek és szívese viseli, akkor semmi gond nincsen vele. Engem őszintén szólva ilyen szempontból annyira nem érdekel, hogy milyen frizurája van egy fiúnak, hogy éppen divatos vagy idejétmúlt, az a lényeg, hogy jól álljon neki.
2016. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy picit rövidebb lenne a frufru akkor nekem nagyon tetszene:D Egyszer barátomnak állt véletlen így a haja, 3 év alatt soha nem sikerült meggyőznöm hogy legalább a kedvemért néha fésülje úgy mert megőrölük érte:(
2016. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik *-*
2016. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!