Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk szerintetek ez taszító?

Fiúk szerintetek ez taszító?

Figyelt kérdés
Szoval, sotet hajam van es persze. a szőrzetem is sotet... es ami a legrosszabb, az hogy nagyon erős es a karomon es a hasamon!!! is van.. Nem gyozom leszedni de ha peldaul ossze jovok egy fiuval es borostas a hasam vagy a karom az taszito nektek? Nyilvan nem szep... utalom magam ez miatt de sajnos nem tudok vele mitkezdeni. Bocsi az irasert telefonnal irtam. Lanyok is valaszolhatnak tanacsokat is szivesen meghallgatok!! Elore is koszi. 16/L

2016. aug. 18. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Együtt èrzek veled. Viszont èn nem szedem le. A hasamon a sőtètebb hosszab szörszálakat szemöldök csipesszel szedem. De szerintem nem visszataszító. Bár ez csak egy lány vèlemènye.
2016. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is erős a szőrzetem, sose zavart egy pasit sem ilyesmi, még akkor sem ha nem szedtem le 2 hétig. Próbáld ki az epilátort egyébként, az után nem leszel borostás. Csak nem mindenkinek bírja a bőre.
2016. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat, csak az is nagy problemam hogy nem tudok fel venni olyan felsot amibol esetleg ki latszodna a hasam... egyebkent epilator nekem nem jo mert utana be no a szor.. De azert koszi mindenkinek megy zoldkez!🙂😶👍🏻
2016. aug. 18. 23:01
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

A borostás test tényleg taszító. A rendes szőr viszont nem az. Sőt, szerintem még cuki is. :)

F

2016. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Jócskán függ attól, hogy milyen erős a szőr és hogy mennyire észrevehető. Bár gyanítom, hogy könnyű észrevenni, mert említetted, hogy sötét. Ilyen esetben nem tartom vonzónak a szőrt egy lányon, sőt. Szőrteleníts. De azért kellemetlenül ne érezd magam, és fogadd el a tested. Nem lehet hibátlan mindenki, ahogy a többség nem is az. Mindenkinek van, amit nem feltétlenül szeret magán.
2016. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Engem ez egyáltalán nem zavar .Az sem ha szőrös, az sem ha borostás.17f.
2016. aug. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem undorító mert igenytelensegre utal
2016. aug. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Ne haragudj de errol nem tehetek, es ettol fuggetlenul ahogyan mar emlitettem allandoan gyantazom/borotvalom, szoval egyaltalan nem vagyok igenytelen sőt. Nagyon apolt igenyes lany vagyok, csak sajnos ezt kaptam ezt dobta a gep sotet haj/szőrzet es egy csikban a hasamon is van... Es nyilvanvaloan azert boristas mert teszek ellene marmint szeretnek ellene tenni es ezert leszedem de az egy ido utan kino... de azert koszi az oszinteseget
2016. aug. 19. 12:55
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Én is ilyen helyzetben lévő 15/L vagyok.

Nekem nem csak a hasamon, még a derekamon hátul, meg az egész fenekemen elég csúnyán szőrös. Nem tudom, mi lesz ha majd lesz barátom, de hát ha normális (márpedig idiótával nem jövök össze), akkor megérti hogy nem én tehetek róla, hogy hormonproblémám van és amit tudok megteszek ellene, de pl a derekamon végképp nem tudom leszedni, el sem érem. Gyantáztatni kozmetikussal meg nem fogok hetente.


Kedves igénytelenező válaszoló! Igénytelenség?? Tudod, az egyik legszarabb érzés, amit elég gyakran megtapasztalok, hogy hiába gyantázok, epilálok, borotválok folyamatosan, szart sem ér 1 nap múlva. Mikor leepilálom a karom és 2 nap múlva már nem kicsit borostás, na az az érzés felbecsülhetetlen.

2016. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%

Akkor borotváld, epiláld minden nap, nem halnál bele, a férfiak is borotválkoznak minden nap (különben ti is igénytelennek gondoljátok)

Ráértek...

2016. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!