Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek a...

Fiúk mi a véleményetek a nőknél a testépítésről? Sexi vagy inkább vissza taszító, ha egy lánynak kockás a hasa, meg na a bicepsze ( persze nem túlzásba víve és szteroidokat használva, hanem sima edzéssel)?

Figyelt kérdés
Mit szerettek, mire gyúrjanak? Lábak, popsi, has, kar?

2016. júl. 17. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem a kidolgozott, izmos lányokat. Mindenre gyúrjanak, az arányos testalkat a legszebb. Nekem egyáltalán nem visszataszító, sőt, vonzó.
2016. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszenek, koksz nélkül úgy se lehet túl nagy.
2016. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem tetszenek, egy no ne legyen kigyurt es kesz. Nem kell csontkollekcionak vagy elhizottnak lennie, egy egeszseges merteku izom egy egeszseges non van, de szerintem a kockas hasu, bicepszes, vallas nok egyaltalan nem szepek. Nem itelem el oket, szivuk joga gyurni, erositeni, csak nekem nem tetszenek.

(NEM kerek semmilyen lehurrogast! A kerdes velemenyeket kert, amibe azok is beletartoznak, akiknek nem tetszik a fent emlitett dolog.)

2016. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
egyáltalán nem tartom vonzónak, de szivük ugye,ha nekik tetszik akkor tetszik
2016. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha nem azért erősít, hogy fiús legyen és kigyúrt állat, akkor nem gond.

Csak ne essen túlzásba azért...

Nem jó ha egy lány nagyon ki van b*szva.

Am inkább a popsit szeretem.

2016. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!