Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zsiros hajra milyen sampont...

A zsiros hajra milyen sampont és hajbalzsamot használjak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Keress rá youtube-on: Hajnalka Herczeg, tippek zsíros haj ellen

az én kedvenc samponom az Isana urea sampon, nem drága, és csudijó illata van, Rossmanban lehet csak kapni. Az van ráírva, hogy száraz fejbőrre, de nekem is zsírosodó a hajam, és nagyon bevált. Remélem tudtam segíteni. :)

2016. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oke megnezem
2016. márc. 28. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más válik be. Én Balea koffeinsampont használok
2016. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dorinaziaa válasza:
Mindegy, hogy milyet használsz. Ami neked szimpatikus. Az a lényege hogy ne vidd fel a hajtövedre csak fültől lefelé oszlasd el a terméket és akkor nem fog jobban zsírosodni a hajad de szép lesz a hajad. Személy szerint én nagyon szeretem a Kallos hajpakolását amit fodrászkellékesben is be tudsz szerezni és nagyon olcsó. :)
2016. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke köszönöm <3
2016. márc. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!