Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát tudnék csináln...

Milyen frizurát tudnék csinálni magamnak vizes hajból?

Figyelt kérdés
Göndör és nagyon dús hajam van, és nem igazán szeretem ha magától szárad meg mert úgy nagyon kócos göndör ha pedig megszárítom se egyenes se göndör és úgy néz ki mint az oroszlán sörény :D kivasalni nem tudom olyan szépen mint a fodrászom szokta. Milyen praktikák vannak, szép göndör frizura elérésére? Néha befonom de úgy meg csak egy bizonyos reszen marad olyan göndör a fejtetőmnél nem. elöre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 19. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennél durvább nem hiszem hogy lehet a göndör haj, esetleg vastagabb szekciókal megpróbálhatod, ahogy nézem ő a tövétől tekeri.

https://www.youtube.com/watch?v=kx6nsbyPMj0

2016. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is göndör vagyok, és én azt javasolnám, hogy úgy szárítsd meg a hajad, hogy kb. egy tenyérnyi hajhabot kenj a hajadra, a fejedet döntsd előre, tehát hajolj le, és a kezeddel emelgesd a tincseket. Hidd el, nem lesz "oroszlánsörény" hatása.:) Remélem jól el tudtam magyarázni, és meg tudtad érteni, mert elég zavarosan írtam le.:'D
2016. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!