Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti zuhanyzásnál az arcotokat...

Ti zuhanyzásnál az arcotokat meg a fületeket mivel mossátok meg?

Figyelt kérdés

Én szappant szoktam használni, viszont múltkor ott aludtam egyik barátnőmnél és mikor indultam fürdeni, kérdeztem, hogy nincs-e szappan, mert elfelejtettem hozni otthonról, erre a szüleivel csak néztek, hogy mire kéne az, aztán mikor elmondtam, mire használnám, csodálkozva kérdezték, hogy én szappannal szoktam mosni a fülem meg az arcom? O_O

Más normális emberek akkor mivel mossák ezeket a területeket? :D Én tusfürdővel biztos nem mosnám, mert azt egy év lenne kimosni a fülem minden kis zigzugából. Meg szerintem a tusfürdő jobban is száritja a bőrt, mint a szappan, amit használok.


2016. aug. 20. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Te hogy szoktad kimosni a fuledbol a szappant rendesen? Nagyon erdekelne.
2016. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
A zuhanyzóban az arcomat csak vízzel. Amúgy vannak speckó arclemosó cuccaim, micellás víz, tonik stb... azokat használom esténként.
2016. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Egy különleges anyagot használok, ami egy természetes oldószer és nem tartalmaz mesterséges anyagokat.

A köznyelvben csak úgy hivják, viz.

2016. aug. 20. 01:13
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Arcomat csak vízzel, testemet folyékony szappannal vagy tusfürdővel, fülemet szintén csak vízzel, belsejét gyógyszertári fülmosó sprével.
2016. aug. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre való az arclemosó. A szappan nem tesz jót a bőrnek. Persze van 1-2 kivétel, bioszappanok közt.
2016. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Arclemosóval. Nálam sincs itthon szappan.
2016. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
mosdókendővel meg sima arclemosóval.
2016. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vizzel

Engem ugy tanitottak hogy az arcomra ne kenjek szappant meg tusfurdot meg ilyeneket

Heti 1x arctonikkal megtisztitom az arcom, de vizzel megmosom egy nap 3x, mert maskepp pattanasos lesz

A fulemet meg vizes kezzel kivulrol, a kagylot meg a kisujjammal kicsit megmosom, aztan a torolkozo csucskevel kitorlom,

A fultiszito palcikakat hanyagolom, mert rendellenesen szuk es kanyargos hallojaratom van, sokszor jartam ugy, hogy benne maradt a vatta es mehettem kimosatni, mert a kanyarok miatt csipesszel se lehet kiszedni... :/

2016. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
1. Vagyok. Nem mondod? A kérdés nem az volt, hogy mivel, hanem hogyan szoktad? Szövegértés ...
2016. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na vajon hogy? :D Odatartom a zuhanyfejet és a vizzel és az ujjaim segitségével kimosom :D Anyám XD Te beszélsz szövegértésről, amikor ennyire nem birsz magadtól rájönni..

Egyébként a többi válaszolónak köszönöm :) Fura, hogy mások nem használnak szappant, nálunk a családban mindenki szappannal mossa az arcát meg a fülét, ezért azt gondoltam, mások is igy csinálják :o Mondjuk az arcomat nekem is kicsit kiszáritaná a szappan, de ha nem mosnám meg vele minden zuhanyzáskor, csak vizzel, koszosnak érezném magam, szóval inkább fürdés után bekenem az arcom arckrémmel :P

2016. aug. 20. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!