Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítetek "odalent"?

Hogyan szőrtelenítetek "odalent"?

Figyelt kérdés
Ès milyen időközönkènt kell? Ha borotvàval nem lesz nagyon durva tőle a kèsőbbiekben a szőrzet? Vagy az nem gond?? Nektek mi az ideàlis??

2016. aug. 22. 11:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én több éve borotválom. Nem lett erősebb semmivel sem és gyorsabban sem nő, semmi különbség. Iszonyú fájdalmas a gyanta és az epilátor. Utóbbit használtam először de aztén ugy döntöttem nem éri meg a fájdalom. Nem pattog ki ha jó fajta borotvával csinélod, borotvahabor használsz és utána bekened valamivel ami megnyugtatja a bőrt :) (én speciel neogranormont kenek rá)

Hátránya hogy bizony néhány naponta kell ha azt szeretnéd hogy szép sima maradjon

2016. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!