Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Fontosnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Fontosnak tartjátok, hogy a partneretek szőrtelen legyen?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyire?

Elsősorban az intim területre gondolok.



2015. okt. 30. 19:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
En undorodom a szoros puncatol :S
2015. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

karon, lábon hónaj tájékon mindenképp. lent pedig max leszállópálya, de jobb csupaszon. Miért?


23L

2015. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Legyen gyantázva az egész teste.
2015. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Karon? Ez most komoly?
2015. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%
Mármint számomra elegge rib**cos hatást kelt a szortelenitett kar.
2015. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem annyira nem érdekel, mármint ettől függetlenül higiénikus lehet és ápolt (szóval én nem ehhez kötöm). Lentre is ez vonatkozik, ha csak rövidre van vágva, az is teljesen okés.

18l

2015. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedvelem ,ha egy no teljesen szortelen a testen, tehat ha a laba,honalja,karja es intim terulete is szortelen . Igazabol azert ,mert en is minden felesleges szorom eltavolitom ,igy ilyen igenyt tamasztok a partnerem fele is.


28/n/L

2015. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy a szőke gyenge szőrt senki se távolítsa el magáról combon, kézen, mert csak megerősödik, meg fájdalmas. Ha viszont erős a szőrzet ott is, akkor engem is zavar.

Hónalj, intim mindenképp és lábszár nagyon kevés embernek minimálisan szőrös csak, szóval ott is.

2015. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nemi szerve szőrtelen és a hónalja,nekem az úgy elég. Az ember nem csupasz csigának születik...Emellett ha igazán szeretem,akkor mindegy mennyire szőrtelen,akkor is szeretni fogom!
2015. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig ápolt (tehát nem csak úgy nő ahogy, tisztán tartja) addig semmi probléma. Ha nem borotválva csak trimmelve van, az is tök jó, ha leszedi az is.


Sőt, pl. puncin nekem kifejezetten bejön ha van egy kicsi meghagyva. Ahol a lényeg van, ott úgyse nő szőr :3


Lábon, karon, hónaljban nem zavar. Szemöldök, ajak fölötti pihe szintén nem igazán...

2015. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!