Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljes intim gyantáról vélemén...

Teljes intim gyantáról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire vagy pontosan kíváncsi?
2010. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire fáj, mennyire tartós? Nem gáz ezzel bemenni a kozmetikushoz??? Mégis intim terület...
2010. ápr. 20. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, de előtte nézz körül a neten hogy higiénikus hely legyen, igényes kozmetikusokkal!!!!! nagyon sok a tré!

Én is gyantáztatom, a legjobb a gyantázást kozmetikusra bízni, magának az ember nem tudja úgy!

bár nem olyan tartós, 2 éve csináltatom, és másfél hetente nem ártana megismételni de én 2, két és fél hetente járok!!!

2010. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én tegnap voltam először... nekem erős, sűrű, vastag szőr volt ott és ettől fogva már-már rettegtem mire vállalkoztam... nem tévedtem sokat, ISZONYAT AZ EGÉSZ! Már bocsánat.... de borzalmasan fájdalmas volt, és a legfájdalmasabb elől a nagyajkakon és középen a csikló közelében (na ott majdnem sírtam)... persze kibírtam, a popsi résznél már teljesen nyugodt voltam, ott alig fájt, na de elől.... én nem tudom mennyi időközönként érdemes, de nekem 2 hétbe telik mire 1 centisre megnő, szerintem ez egyén függő (3-4 hetente ajánlatos).

Ja és, ha megcsináltatod, akkor Alsol-al kenegesd, az jó rá :) ez egy finom krém ami segít a bőrödnek gyógyulni stb. de lehet a neogranormon is jó :)

Ami még fontos... ha elkezdi gyantázni ne kérd meg, hogy abba hagyja :D ha már elkezdte csinálja végig!

Nekem meleg-gyantával csinálta (görgössel) na az fitt mindent :D valahol még a bőröm is megsínylette..

De kitartás, ha egyszer megtudod milyen, mégha fáj is, utána szerintem megszokod. Valakinek 5 év gyantázás után nem fáj, és már alig pihézik.

Remélem tudtam segíteni :) sok sikert!

2010. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja igen mág valami, előző voltam.

ha szégyenlős vagy, akkor bugyiba maradj és majd félre húzzátok, ha beljebb kell menni :)

ne aggódj, mondta kozmetikusom, hogy ő ennél durvábbakat is látott már :D

2010. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!