Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos praktikák...

Milyen hatásos praktikák léteznek a feszes arcbőrre?

Figyelt kérdés
Lassan már depressziós leszek, gyorsan öregedek... vagy nem tudom...régebben (3 éve) olyan feszes arcbőröm volt, most pedig egyre inkább nem..étrendet váltottam, sőt banánhéjjal is kenegettem.. nem igazán használnak :( valakinek van bevált ötlete? Olyan arcbőrt szeretnék, mint akire most olvasztották rá :D .. mert így :( saját magamra se merek már nézni lassan
2016. aug. 22. 20:17
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Elsősorban fényvédőt kéne használni.

Aztán próbálkozz C-vitamin, retinol, niacinamid tartalmú termékekkel, de azért legyenek reális elvárásaid ezekkel is, egyik sem fog olyan eredményt hozni, mint egy arcfelvarrás mondjuk.

A banánhéjjal nem igazán értem, mit akartál elérni.

De van az a pont, ahol már csak esztétikai beavatkozás segít.

2016. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

b+ úgy olvastam, hogy "fideszes arcbőrre", gondoltam is, hogy semmi nem kell rá, mert elég vastag anélkül is


amúgy E vitamin és hialuronsav tartalmú arckrémek jók

2016. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Masszírozni kell az arcot,hogy az izmok tónusosak maradjanak.
2016. aug. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem olyan vészes (még) egyébként, csak láthatóan veszített a feszességéből a nyár kezdete óta (pedig olyan sokat nem is napoztam) köszönöm a tippeket megfogadom.

fényvédő krémek a Rossmanban igaz vannak? nem igazán vagyok jó szépségtermékekben..

a vitaminokat pedig már is kutatom..

éjszakai krémeket érdemes használni?

2016. aug. 23. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!