Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan megy ez a hajhosszabbít...

Hogyan megy ez a hajhosszabbítás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Levágattam a hajam és kicsit mév váll fölé ér, de utálom, gyűlölöm nagyon. Szeptembertől sportiskolába összefogni nem fogom tudni teljesen. Hol tudnám megcsináltatni? Mennyibe kerül? Mell fölé elég lenne. Ha megnőtt a saját hajam ki lehet szedni? Vagy milyen fajtájúak vannak amik bírják a sulit? Mindent írjon le róla az, aki tud kérlek.

2016. aug. 22. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportiskolába én nem ajánlanám. Elég sok gond van vele. Legalábbis a felvarrt hajjal, de persze vannak más módszerek is. Leszedni akármikor le lehet.
2016. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angelless válasza:

Sportiskolába tényleg nem lenne előnyös; ha túl olcsót meg műt veszel az viszket, leesik, stb.

Én olyan hosszúságú hajamra hajráfot tettem és hátul egy részét összegumiztam. Ha más nincs, ez is jó megoldás.

2016. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!