Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdhetnék a hajammal?

Mit kezdhetnék a hajammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Február környékén vágattam le az egész fejemen a hajat 2 mm-re.Most a hajhosszam 9 cm és majdnem leér az orrom aljáig.A gondom az lenne,hogy én úgy szeretném hordani,most mikor még ilyen rövid és majd mikor hosszú,hogy az egészet hátra fele "fésülöm"(nem fésülöm,de erre majd késöbb kitérek)az egészet,de nem ilyen lenyalt hajat szeretnék.A haj ami tetszik,az olyasmi,mint Kit Haringtonnak van a Trónok harcából(Jon Snow).A legnagyobb baj,hogy göndör,nagyon erős és sok hajam van,tényleg rengeteg,nagyon erős.Ráadásul fönn a fejemen göndör,oldalt meg inkább egyenes,hullámosabb,szóval az egész kb az égnek áll,ha nem kezelem hajmosás után.Hajmosás után,ha megyek el valahova itthonról,akkor használok ilyen hajhabot és hátra fele fésülöm a kezeimmel,de ha itthon maradok akkor csak fésűvel mindenhol jól lefésülöm,lenyaltra,de így is csak addig marad ilyen lapos míg meg nem szárad.Szóval a kérdésem az lenne,hogy valamit lehetne ez ellen tenni,hogy ne álljon ennyire égnek a hajam,mert ha kicsit több ideig nem mosom,akkor oldalt össze vissza állnak ki nagyobb tincsek.A hejezsirasí híabkért elnezézst.
2016. aug. 23. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Tartós hajegyenesítésre gondoltál már?

Én a helyedben olajpakolásokkal is próbálkoznék, mivel ezektől "könnyebb" lesz a haj.

2016. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!