Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök festés hajfestékkel?...

Szemöldök festés hajfestékkel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Festett fekete a hajam, a szemöldököm kissé hiányos, világos a hajamhoz képest.

Lenne valami probléma ka fekete hajfestéket rákenek pár percre? (kb. 5-6)

Olyan béna nem vagyok, hogy a szemembe kenjem stb. De már gondoltam arra is, hogy kihullhat e tőle a szemöldököm?!

Kozmetikust, ilyesmit most hagyjuk. Esetleg valaki, aki már próbálta otthon magának fekete vagy más sötét hajfestékkel? :)



2016. aug. 23. 02:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,csak 6-os oxival.Ne felejtsük el,hogy érzékeny terület és kézügyesség is kell hozzá.
2016. aug. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hajfestékkel nem próbálnám, nem is szabad.

De vannak olyan drogériák, ahol tudsz venni olyan szemöldökfestéket, amit a kozmetikus használ. 2 tubus: egyik a festék, másik a hidrogén-peroxid. Ezeket kell összekeverni. Szerintem megéri olyan 1500-2000 Ft és egész évben elég lesz.

2016. aug. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. aug. 23. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig hajfestékkel festem, 12-es oxival (bár én szőkítem). Eddig nem volt semmi baja, szép dús a szemöldököm.Pedig én még olyan béna is voltam, hogy a szemembe kentem. :D
2016. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

valóban rá van írva a festékre, hogy szemöldököt nem lehet festeni vele.

egyszer fodrászkellékesben vettem a szokásos festékemet, és előttem egy csaj pont a szemöldökére vett hajfestéket. csodálkoztak is rajta az eladók, de azt mondta semmi baja nem lesz tőle, régóta csinálja. arra nem emlékszem, milyen színre festette.

krémmánián én is láttam már drogériás szemöldökfestéket, amiről jókat írtak, szóval én is előbb inkább azzal próbálkoznék.

2016. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Szerintem megpróbálkozok a hajfestékkel, majd eldől mi lesz! :D
2016. aug. 23. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 10+ éve hajfestékkel festem vagy épp most azzal szőkítem... semmi baja nem lesz tőle. A szemöldökfesték is ugyanaz.
2016. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Befestettem! Nagyon jó lett. Végre nem kell feltöltögetnem minden reggel. :)
2016. aug. 26. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!