Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 hete vágattam a hajam, de...

3 hete vágattam a hajam, de már sérült! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hete voltam vágatni a hajam a töredezett hajvégek miatt. Le is vágott a fodrász belőle 15cm-t. Ennyi szűkséges volt,de azóta ismét ott van a végén a fehér pötty a hajamnak és ugyan úgy elkezdett törni. Ennyire hogy lehet sérült a hajam?

Jelenleg alpecin samponnal és revalid samponnal mosom felváltva. Alpecin a hajhullásom miatt kezdtem el használni. Mióta használom már alig hullik a hajam.Balzsamot is használok,ami szilikonmentes. Ritkán szárítom meg hajszárítóval,nem vasalom,göndörítem. Hajvégápolót avonosat használok (argán olajos).

Ti mit tudtok tanácsolni? Ja és nem nő semennyit a hajam már évek óta a törés végett...legalábbis a hosszán semmi változás.

28/L



2016. aug. 23. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, hát én valami komolyabb, professzionálisabb hajvégápolót szereznék be, az avonban nem bíznék, ha ilyen lenne a helyzet. Én szilikonmentes sampont is egyszer használtam (véletlen), de olyan száraz lett a hajam tőle, hogy falhoz vágtam volna a flakont.
2016. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oh,pedig a fodrászom azt ajánlotta,hogy jobb ,ha szilikonmentessel próbálkozom.Hát nem tudom akkor :( korábban meg csak szilikonosat használtam,de akkor is nagyon törött. Esetleg tudsz valami jó hajvégápolót,ami jobb? :) kókuszolajos pakolást szoktam még néha feltenni.
2016. aug. 23. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Enis igy jartam.

Pedig nem vasalom, nem szaritom tobbször, mint havi 3alkalom.

Aztan elfogyott az alpecin sampon. Kiderult h az kiszaritotta , elvekonyitotta a hajszalaim. Alkoholt tartalmaz!

Azota schauma keratinos sampon es dove Kew tubusos repairs hajbalzsam.:) csillog es puha lett:) 2honap alatt

2016. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet ezt a schaumás kreatinos sampont kipróbálom majd :)
2016. aug. 24. 07:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen. Balzsamot is valts hatha azzal volt a gond. :)
2016. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HAJPAKOLÁÁÁÁS!

ricinusolaj+tojás+kókuszolaj/argánolaj-fél órára rajtahagyod, alaposan kiöblíted és gyönyörű lesz a hajad :)

2016. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!