Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valkii 15 eves vagyok, barna...

Valkii 15 eves vagyok, barna hajam van mellemig er, es olyan hulye voltam hogy frufrut vagattam magamnak es masoknak nem nagyon tetszik, valami otlet hogy noesszem vissza nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is, ha másoknak nem tetszik azzal ne foglalkozz, mert ha szerinted jó akkor mások miért szólnak bele?

Hullámcsatokkal csatold a többi hajad közé, és majd belenő.

Képet tudnál mutatni?:)

Biztos nem annyira kritikus a helyzet.:)

12/L

2016. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy frufrura van vágva, nem kell úgy is hordanod. Fésüld, csatold oldalra, vagy hátra, ha annyira zavar, vagy horda a frizud kettéválasztva, nem előre lógó frufruval, hanem oldalsóval.

Ha nem marad úgy? Hajhab, hajlakk, vagy akár csak egy pici zselé is megtartja.

Amúgy pedig kiengedve előre fésülve is mutatós tud lenni. Minden az arcformától függ.

Előző válaszhoz téve: ha neked tetszik, hord úgy, ahogy akarod. Ha meg nem tetszik, változtass rajta. Gyorsabban nem fog visszanőni, max. póthajat lehet rárakatni, de ennyi erővel borotva és hordj parókát. ;)

2016. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!