Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom gyorsabban...

Hogyan tudom gyorsabban koptatni a hajszínezőt?

Figyelt kérdés
Palette color ahampooval festettem a sötétbarna hajam kékesfeketére és nem tetszik magamon annyira.(első hajszín változtatásom).Milyen kíméletesebb módja van a fekete szín kikoptatásában? Kétségbe vagyok esve ,hogy nem kapom vissza a hajszínem.Minden segítő komment érdekel.

2016. aug. 25. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta/kétnaponta mosod. Ennél többet szerintem nem tehetsz :/
2016. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj hajradírt, másképp ez nem fog kijönni.
2016. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a hajradír alatt mit értesz? márkanév termék stb
2016. szept. 5. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

ezekkel a palette hajszínezőkkel az a baj, hogy hiába van ráírva az hogy 24-28 hajmosásig tart, ez rohadtul nem így van.


Én javaslom neked vagy a Colour B4-et , ez festék eltávolító.

Vagy pedig ha annyira nem jó minőségű a hajad, akkor inkább a természetes módszereket. Pl. C- vitaminos hajpakolást. ( korpásodás elleni samponba keverj bele 3 evőkanálnyi c vitamin port, facsarj bele 1 egész citromot, keverd össze, akkor jó ha ilyen hajfesték állagú, ha úgy látod tegyél bele még c vitaminport, hogy elérd a kívánt sürüséget), ezt kend fel a hajadra. zuhanysapi, türülközö 3-4 óra múlva lemoshatod. de akár alhatsz is benne egy éjszakát, semmi baja nem lesz tőle a hajadnak, amikor lemosod, figyelj arra, hogy sokáig öblitsd. És utána tegyél rá még vagy 15-20 percre hajbalzsamot, argánolajosat pl.


ezt megcsinálhatod heti 2 szer, ettől ki fog kopni a fekete hajfesték .


sok sikert !

2016. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!