Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 10 perc szolárium fog látszódni?

10 perc szolárium fog látszódni?

Figyelt kérdés

Holnapra le kell barnulnom (nyilván nem muszáj, de az alkalom megkívánja a szép külsőt, ami számomra barnaságot is jelent). Viszonylag fehér a bőröm. Nem hófehér, de azért világos, egyébként sárga bőrtónusom van.

Ha ma elmegyek 10 percre szoliba, valamennyire fog látszódni? Nem fogok leégni?



2016. aug. 25. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
De, le fogsz égni.
2016. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha viszonylag fehér a bőröd, akkor valószínű, hogy meg fog égni 10 perctől.

Nekem is világos a bőröm, bár nem hófehér és amikor rámjön, hogy szolizni akarok, akkor első 3 alkalommal mindig csak 6 percre megyek be.

2016. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy fokozatos folyamat,nem megy elsőre :D Nekem is világos a bőröm és én első 2 alkalommal szoktam 6 percre menni,utána 2 alkalommal 8,onnantól pedig 10 percre(annál többre nem szoktam,nem akarok túl barna sem lenni).Az elején heti 2 alkalommal járok,mikor pedig már 10 percre megyek,elég heti 1 vagy kéthetente 1 alkalom is.De ha eddig nem jártál és most bemennél 10 percre,egész biztos,hogy leégsz.
2016. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fog látszódni, viszont leégsz elég rendesen, és rákvörös leszel napokig.
2016. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Szóval hagy foglaljam össze. Te fehér vagy, de szerinted a szép=barna. Tehát eddig randán mentél mindenhova és ez nem zavart. Egyszer csak hirtelen ez már nem felel meg? Énszerintem hagyd a szolit a fenébe. Eddig jó voltál fehéren, ezután is jó lesz.
2016. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23%
Figyelj fiatal frissen végzett orvos vagyok, szerintem ezt az eszetlen szoláriumozást el se kezd sajnos körülbelül tudom hogy mi lesz a vége és nem a leégésre gondolok az itt a legkisebb baj..
2016. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem ez lenne életem első alkalma, tudom hogy fokozatosan kell.

Én úgy szoktam, hogy először 2x5 percre, aztán következő héten 2x8, utána meg még egyszer elmegyek 10 percre a harmadik héten.

Vagyis ez a "szoktam" nem azt jelenti, hogy állandóan, minden hónapban ez a rutin. Csak mikor szeretnék kicsit jobban kinézni (ez nem azt jelenti, hogy amúgy rondán járok mindenhova). Nem vagyok sem függő, sem semmi, kedves utolsó, nem lesz belőlem ropogósra sült cicababa, tudom hol a határ.

Ezt a "rutint" 3x csináltam így végig életemben (21 vagyok), de az utolsó egyszeri 10 perc után nem szoktam tovább járni.

Csak mivel most sürgősen kéne az a kicsit sötétebb bőrszín (nyilván nem egy "most jöttem Hawaii-ról" szín, csak egy picit sötétebb, mint a jelenlegi), gondoltam mi lenne, ha kihagynám az 5 és 8 perces szakaszokat a folyamatból.

De mondom egyébként nem tejfehéra bőröm, csak inkább világos mint sötét.

2016. aug. 25. 11:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy alkalomtól ne varj csodát,ha 10 percre mész nen szép barna,hanem "szép" vörös leszel..

Menj be szerintem 7percre és vegyél barnító szolikrémet is előtte

2016. aug. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!