Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3x5 perc szolu után jöhet a...

3x5 perc szolu után jöhet a 10 perc?

Figyelt kérdés
elég fehér a bőröm ezért kérdezem nem akarok leégni :) és hány alkalom után kezd látszódni? mennyi idő közönként növelhetem az időt?

2015. máj. 18. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is világos bőrű vagyok és ahová én jártam ott 3, 6, 9 stb. percre lehetett menni és én úgy jártam, hogy 1 héten kétszer, négyszer voltam 3 percre és utána mindig 6 percekre jártam és gyönyörű volt a színem. Szóval szerintem már mehetsz 10 percre.
2015. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huhu köszi :)) és mennyi alkalom kellett h elkezdjj barnulni h látszódjon is? és az arcod is szépen lebarnult? :)
2015. máj. 18. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoliban még mindig nem barnulni lehet, hanem sárgulni és pigmentfoltosodni... szóval meg is válaszolom a következő kérdésed amit fel fogsz tenni: "Hogyan tüntessem el a foltokat?" - Sehogy, szokj hozzá hogy elcseszted a bőröd egy életre.
2015. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
először is szar emberismerő vagy mert nem tettem bvolna fel ezt a kérdést mivel nem először megyek szoliba és elmondanám h egyszer sárgultam vagy foltosodtam be szócal kedves válaszoló vagy voltál szoliba és rohadt béna a bőröd h besárgult vagy még soha nem szoliztál és semmi tapasztalatod nincs na ennyit erről :D
2015. máj. 18. 20:43
 5/5 A kérdező kommentje:
egyszer sem*
2015. máj. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!