Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan sampont ajánlani...

Tudtok olyan sampont ajánlani ami tényleg dúsítja a hajat?

Figyelt kérdés
Volt már olyan samponotok amitől úgy tapasztaltátok hogy tényleg bevált a dúsító hatása? Sok hajam hullott most a nyár alatt mert állandóan vízbe volt megmostam amitől hullik aztán azt kifésülni..hát ez ilyen. Igen vannak hajpakolások is, azt is kipróbálom csak ha van olyan sampon szívesen kipróbálnám:)

2016. aug. 26. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Mi még általánosban úszni jártunk és teljesen tönkrement a hajam. Zsíros lett, korpás, hullott és ha egy pici napfény is érte azonnal kifakult. Rengeteg sampont kipróbáltam rá. Végtére is úgy egy hónapja meglepett a legjobb barátnőm egy Egészséges tincsek szappannal. Kicsit macerásabb, mint a sampon és sajnos drágább is, de engem visszahozott a végső elkeseredettségből. A hajtömegem majdnem megkétszereződött(!!!), és a kétnapi hajmosást kitoltam heti egyre. Én nem hiszek a csodaszerekben, ebben sem hittem, de nekem tényleg bevált. Ha gondolod a manna.hu-n tudsz utánanézni. Szerintem megér egy próbát.
2016. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :):)
2016. aug. 26. 21:58
 3/5 Funaki válasza:
100%
Ugyanez volt a problémám! Ami szerintem a legjobb sampont ennek a kezelésére a Garnier-Fructis termékcsaládból a rózsaszín. Nagyon szép lesz tőle a hajad dús és nagyon illatos. A DM-ben max. 700 ft :)
2016. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próba cseresznye:D köszönöm:)
2016. aug. 27. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Több hajszálad semmitől nem lesz, ez genetika
2016. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!