Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elektromos borotva hasznlata...

Elektromos borotva hasznlata ipl kezelés előtt tanácsos?

Figyelt kérdés
Philips lumea ipl gépem van és ugye használat előtt le kell borotválni az adott területet. Kezdek már ráunni a folytonos borotva vásárlásra+ a borotválkozással járó macerára. Szeretnék elektromos borotvát venni, a kérdésem az lenne hogy villanthatok az elektromos borotva után? Nem tudom, hogy túl hosszú maradna-e a szőr és megégne az ipl-től? Ha valaki próbálta már annak érdekelne a véleménye. Előre ia Köszi :)

2016. aug. 29. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Az IPL lényege, hogy roncsolja a szőrtüszőt a hővel, amit a szőrszál vezet le oda. A legjobb, ha van egy pár miliméteres szőrszál-rész, ami kiáll a bőrből. Én egy-két nappal a kezelés előtt borotváltam és utána volt kezelve, amikor már elkezdett kicsit kinőni. Az, hogy milyen borotvával történt mindez, az lényegtelen. A gyantázás, epilálás viszont nem jó, hiszen az kiszedi a szőrszálat igy nem tudja lejutni a hő a szörtüszőbe az IPL kezelés során.
2020. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!