Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok és leborotváltam...

Lány vagyok és leborotváltam az arcomat, lesz valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavart hogyaz egész arcom tiszta szőr (bajusz áll arc) és tegnap este fürdés után leborotváltam, lesz valami bajom ettől. Ma kicsit szúrós az arcom de ez nem zavar.

2016. aug. 23. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha sokat csinálod, olyan lesz, mint a pofám. Nemhiába találták ki a gyantákat,és egyéb szőrtelenítő vackokat nőknek.
2016. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne borotváld.Gyantáztasd.
2016. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Gyantazd, kulomben olyan lesz, mint egy ferfi arca.
2016. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
borostás leszel, mint egy pasi és minden nap borotválkoznod kell.
2016. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Marilyn Monroe is borotválta :D -elvileg...

Nem lesz olyan mint egy férfi arca, igazából nem lesz semmi baj tőle. Csak szúrós lesz kicsit és lehet téged nem de pasidat mondjuk zavarhatja... hacsak nem minden nap borotválod. Tényleg jobb a gyanta azért szerintem is

2016. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Inkább gyantáztasd, a borotválástól csak erősösdik.
2016. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem erősödik. Én évek óta csinálom, és nem erősebb. Ugyanolyan időközönként szedem, kb. egy hetente. Csipesszel napokig telne kiszedni, a krém égeti, a gyanta letépi a bőrömet.


Azokat a pici, egypengés borotvákat használom, amivel szemöldököt szoktak formázni.

2016. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!