Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 hajfesték eltávolító?

Colour B4 hajfesték eltávolító?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nagyon sötét majdnem fekete, de már hónapok óta nem festett hajamra szeretném használni a Colour B4 -et, de félek az egészre felkenni (félek egy nagyon kitűnő vörös hajszíneredménytől), így azt gondoltam, hogy első körben tincsekre kenném fel, mintha melíros lenne...



Volt esetleg valaki aki így csinálta?


Jah csináltam már 3-4 szer c vitaminos hajpakolást is, valamennyit tompított , de leszedni nem igen szedett le a hajamról.


Válaszokat előre is köszönöm



2016. aug. 30. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Végülis megoldható, de szerintem felesleges. Alatta csak az eredeti hajszíned van? Tehát nem volt előtte soha leszőkítve? Akkor semmikép nem lehet belőle kifejezetten vörös szín. Én is festett fekete hajon csináltam és visszakaptam az eredeti hajszínemet semmi vöröses árnyalattal.
2016. szept. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia , köszi a válaszod, de ez előtt barna voltam, és ilyen melegbarna (amiben köztudott hogy van vörös pigment :((() ,


Szőke voltam, de az nagyon rég, az már lenőtt . csináltam tincs próbát, eléggé vöröses barna lett , ezért nem akarom az egészre rákenni. Eredeti hajszínem , világos szőkésbarna...

2016. szept. 1. 13:28
 3/3 akisz válasza:

Tegnap nagy bátorságot vettem, és kipróbáltam.

JÓ LETT!

Leírom miből mi lett...

Az eredeti hajszínem sötétszőke volt, amit 15 évig melíroztattam. Eléggé tönkre ment a hajam, ezért a fodrász javasolta, hogy melír helyett fessük be. Erre nagyon rikító sárga lettem. Aztán a fodrász átkente a tövét sötétebbel...erre barna lettem . :(

Úgyhogy saját kézbe vettem a dolgot. Rákentem tegnap acolorb4et. Lehozta a barnát, alatta kicsit sárgás szőke lett. Rögtön utána felvittem rá palette 315összőke színező sampont. Jó lett! Újra normális a fejem.

Ne féljetek kipróbálni!

Csak vegyetek vmi színező sampont, ha az eredmény nem tetszene.

2017. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!