Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van jó tippetek mit tehetnék...

Van jó tippetek mit tehetnék túlzott izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok egy szerencsés alkat. 14-15éves korom körül nagyon használt egy gyógyszertári izzadsággátló (Naturland Solution Antisudorica), vasárnap este bekentem magam és majdnem péntekig kitartott. Most 20 évesen nem tudok magammal mit kezdeni. Ez sem használ, de szószerint semmit. Bekenem magam, és ugyanúgy büdösen izzadok. A Krémmánián hőn áhított Borotalcot is kipróbáltam... Semmi sem használ. Magával az izzadással nem is lenne bajom, inkább a szaggal. A parfüm sosem fedi le annyira, hogy ne lehessen érezni. Néha még a párom is megjegyzi, hogy kicsit büdi vagyok. Lehet a túlzott stressz, hisz egyetemista vagyok, néha dolgozom mellette, készülök a jövőre, hisz szeretnék elköltözni, esküvő stb.

Van valami jól bevált módszeretek, izzadsággátlótok?

Bármit szívesen meghallgatok, hátha valami egyser segít. Köszönöm előre is a segítségeteket! :)



2016. szept. 2. 10:35
 1/1 anonim válasza:
Mycosid hintőpor esetleg? Vagy listerinnel reggelente vattapamaccsal áttörölni. Én ezeket hallottam.
2017. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!