Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajam a sok festéstől és...

Ha a hajam a sok festéstől és vasalástól hullott ki, akkor még visszanőhet?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta szinte folyamatosan festve volt a hajam és nagyon sokat vasaltam is. A régi képeimet elnézve, középiskolás koromban kétszer ennyi hajam volt. Ha többet nem festem és nem vasalom, akkor megint lehet olyan dús?

26/N


2016. szept. 2. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
javulhat, ha jobban odafigyelsz az állapotára
2016. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, de idő kell neki
2016. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az enyém sosem volt festve, és agyon se vasaltam, mégis fele annyi hajam van, mint sulis koromban volt, pedig babahajaim is rendesen látszódnak..

Elég sok idő szerintem mire rendbe jön, ha attól hullott ki vagy vékonyodott el. A ricinus olaj elvileg jót tesz a hajnak, gyorsabban nő tőle, sok helyen olvastam.

2017. febr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!