Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápolod magad? Mit...

Hogyan ápolod magad? Mit teszel szépséged érdekében?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amit megtesztek a szépség érdekében?

Bármit írhattok! :) ötleteket bármit amit ti otthon a szépségetek érdekében tesztek.


2010. ápr. 21. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

- Én pl naponta megiszok legalább 1 liter ásványvizet.

- Egy héten 1x jógázni megyek.

- 2naponta testápolóval bekenem a testem

- higiénikus vagyok.

2010. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én elég lusta vagyok szépítkezni,ezért nekem az alapdolgok a fontosak.Legyek mindig tiszta,ne legyen sose zsíros a hajam (hajra használok hajvégápolót,hogy ne töredezzen),és ne legyek szőrös.Krémeket egyáltalán nem használok,és most már sminket se,mert inkább tetováltattam szép szemhéjjat/és szemöldököt.Ami még nagyon fontos számomra,hogy a fogam mindig mosott legyen,és ne legyen rossz/lyukas.Ennyi.
2010. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok az a mindent magamra kenek fajta, de azért én is használok pár cuccot. Az arcomra 1 lemosót és 1 krémet használok, tusfürdő, szerencsére nem kell testápoló, mert nem száraz a bőröm. Esetleg télen párszor kézkrém. Labellot használok, alapozó, korrektor, púder, szemceruza, szempillaspirál. Körömlakk.

A hajam a legmacerásabb. A combom felső részéig ér, úgyhogy nem lehet elhanyagolni, mert 1 napig nem fésülöm meg, és utána 2 óra kibontani. (Göndör is kicsit.)

Arra használok gyereksampont, balzsamot, olajat, meg kifésülő sprayt.

Ezen felül még Revalidot szedek. Nagyjából ennyit teszek, nem tudom, ilyenre gondoltál-e, vagy máshogy értetted a kérdést. :)

20L

2010. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

énsem hazsnálok túlsokmindent, alap mindennapi tisztálkodás tusfürdővel, szőrtelenítek, 2 naponta hajatmosok, beszárítom a hajam, és friss ruhát veszek fel. ja és 3szor mosok fogat. kb ennyi:D

nemnagyon kenegetek semmitsem magamra, se testápolót, se arckrémet, mert nembírom elviselni ha vmi zsíros cucc van a bőrömön.

arcápolásként heti eccer bőrradírozok, egyébként sima vízzel mosom az arcom. hát kb ennyi.

de amúgy nincsen velem semmi baj, ápolt vagyok, és az arcom is majdnemhogy hibátlan, leszmítva 1-2 patit menzesz előtt, ezeket lekorrektorozom.

2010. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ilyenekre gondoltam köszönöm szépen:D jöhetnek még örülnék neki:)
2010. ápr. 21. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden nap 2 szer fürdöm:)reggel,este

testápolóval kenem magam

gyantáztatom magam

hajat mosok:D hajvégápoló,pakolás,sampon,balzsam

mindennap megiszok egy liter citromos vizet

2010. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hm citromos víz? miért pont azt ? :)
2010. ápr. 21. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
A citromos víz lugosit. Nagyon jó a gyomorsav ellen. Persze csak a citromból facsart lé, nem az üveges.
2010. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát én.... én egy csomó kenceficét használok :D. minden fürdés után testápoló mivel száraz a bőröm és igényli a krémet. akkor hajszálér ellen is kenem a lábam, narancsbőr....:D. akkor a kezem napi 5* minimum bekenem. (van egy szempillanövesztő "szerem" amivel csak néha szoktam bekenni a szempillámat :D). a körmeimet minden este ápoló olajjal szoktam lekenni lefekvés előtt. az arcom: naponta kétszer megmosom citromfüves lemosóval, letonikozom illetve bekenem. minden héten teszek fel arcpakolást, meg van arcmasszírozónk azzal is pakolás előtt megszoktam masszírozni az arcom. a sarkam minden héten leszoktam "súrolni"(vagy nem tudom ezt hogy hívják :D). a körmeim is mindig rendbe tartom.számat labelloval mindig bekenem ha elmegyek itthonról bárhova is, mert szeret kiszáradni még nyáron is. sminkelni csak suliba, illetve ha nagyon kimegyek itthonról(pl. vásárolni, különböző helyekre). minden nap mozgok rendszeresen, a táplálkozásom is jó(nővérem dietetikus :D). nekem ennyi amit megteszek az egészségem és szépségem érdekében.

19/L

2010. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22:18-as vagyok. még a hajam elfelejtettem mondani :D. heti kb kétszer mosok hajat de van hogy heti egyszer. és hajvégápolót használok a töredezettség ellen :)

hintőport szoktam még epilálás után használni, illetve nemi szerv környéki szőrtelenítésnél meg körömvirágkrémmel kenem be az esetleges kipirosodás esetén.

2010. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!