Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehet ez az oka?

Szerintetek lehet ez az oka?

Figyelt kérdés
Lehet attól száraz, töredezett a hajam, hogy nem iszom elég folyadékot?

2016. szept. 3. 16:05
 1/3 BulmaSwan ***** válasza:
Összefügghet, de nem ajánlom az ivással való szórakozást. Nekem már fájt a vesém amiatt, hogy nem ittam eleget. Azóta megtanultam, hogy muszáj sokat/többet inni.
2016. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném,ugyanis a haj nem él.Kiszárítod,legtöbbször környezeti vagy külső hatás eredménye.
2016. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia kedves kerdezo!


Igen, tobb cikkben is leirtak fontos a szervezetnek, ugyanugy a hajadon is latszik, ha tobbet iszol, tobb tapanyag jut el a hajhagymakhoz. En sem iszok eleget sajnos,de probalom eroltetni.


De sok minden mas okozoja is lehet a toredezett hajnak: hohatasok, hajszaritas,hajegyenesites, vitamin hiany, foleg vas vagy b vitamin, nem megfelelo apolas, hajfestes, hajszokites, vagy tulzott apolas.


Ha ket hetig felkotod a hajad es iszol,eszel rendesen akkor nagyon hosszura megnohet, dussa vallhat es nem toredezik. Nekem bevalt! Most mar a hatam kozepeig er a hajam es egeszeges *^*


Barmi kerdesed kenne hajkapcsolatban irj nyugodtan, ra vagyok fuggve a temara! :)

2016. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!