Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, hogy ha be...

Szerintetek gáz, hogy ha be akarom festetni a hajam?

Figyelt kérdés

Legszívesebben lilára festetném be, mert szerintem az jól állna, de az egy picit b*zis, és nem akarom azt, hogy emiatt ítélkezzenek felettem. :D

Szóval maradt a szőke és az ezüst ami normálisnak mondható.

Ha esetleg befestem szőkére vagy ezüstre akkor a szemöldökömet is befestessem, mert alapból barna színű a hajam, így lehet, hogy hülyén nézne ki a szőke haj-barna szemöldök párosítás.

És kb. milyen gyakran kéne festetnem, hogy ne legyen fura a hajam?



2016. szept. 3. 19:59
 1/7 anonim válasza:
Fiú vagy ?
2016. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2016. szept. 3. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Számomra visszataszító, ha egy fiú festi a haját. :(

15/L

2016. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha mások ítélkezésétől félsz, szerintem egyáltalán ne fesd a hajad, mert valaki úgyis beleköt.
2016. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmivel nem jobb a szőke, se az ezüst a lilánál...

Kb 2 hetente kell szőkíteni, a szemöldököt is igen. De a lenövés így is látszik, az már pár nap után is észrevehető, szóval természetes nem lesz sose a szőkített haj.

2016. szept. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 4. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:

sötét vagy világos barna a szemöldököd? ha világos, akkor egy szőkéhez nem feltétlenül kell befesteni. ha nagyon sötét, akkor lehet célszerű lenne.

3-4, inkább 3 hetente kb szőkíteni kéne a hajad, hogy ne legyen feltűnő.

az ezüst színű haj már problémásabb, mert a szemöldököd attól mindenképpen elüt. de ha a szemöldököd is befested, lehet olyan leszel mint egy nagypapa. szóval én a szőkére szavazok inkább.

2016. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!