Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ha egy férfi testápolóval...

Gáz ha egy férfi testápolóval bekeni magát?

Figyelt kérdés
Sajnos elég száraz a bőröm igy tehát gondoltam hogy kipróbálok valamilyen testápolót. Vagy van olyan férfi tusfürdő ami hidratálja a bőrt?

2016. szept. 5. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem felejtsd el a testápolót. Nemcsak te, mindenkinek el kéne.

Azért száraz a bőröd, mert 1. kevés folyadékot, vizet iszol 2. a sz..r szappanok, tusfürdők szárítanak.

A sz..r kemikáliás testápolóval ez a probléma nem lesz megoldva.

Ajánlanám, hogy pl. természetes, vegyszermentes szappant használj! Igyál napi 2 , 2 és fél liter vizet.

Én ezt csinálom, és nincs szükségem testápolóra.


Egyébként kérdésedre a válasz: nem gáz, de fölösleges a testünket ezekkel szennyezni!

2016. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen gáz ásd el magad, nem vagy férfi ha testápolót használsz!!!!

Ez most komoly kérdés? Létezik férfi testápoló, szerintem a kutyát nem érdekli ha kenegeted magad, meg nem is látja senki...

2016. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, ha szükséged van rá, nyugodtan használd
2016. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

üzenem a lepontozónak, hogy a testnek nincs szüksége a mesterségesen bevitt anyagokra, attól csak beteggé teszi a szervezetet!

ez bizonyított!


de mindenki vessen magára!

2016. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

1-es,ez mind nagyon szép és jó.

Én is szeretem a természetes dolgokat,bio/vegyszermentes natúr szappant használok,megvan a napi 2 liter víz is,mégis záraz a bőröm,tudod miért?

Mert városban lakok,panelban,ahol a víz tele van klórral,érthető okok miatt,amit nem bír a bőröm,ráadásul kint is szoktam járkálni,ahol fúj a szél és egyéb hatások érik a bőrömet,így muszáj hidratálnom.

A te elméleted az életről nagyon szép,csak megvalósíthatatlan.

Nem költözhet ki mindenki az erdő közepére...

Egyébként egyáltalán nem gáz kérdező,ha testápolót használsz.

Az viszont nagyon szomorú,hogy ez a kérdés a 21. században egy nyugati,viszonylag fejlett országban még felmerül valakiben(ami nyilván nem a te hibád kérdező,ne vedd magadra)

2016. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*száraz
2016. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Kedves 5-ös!


Városban élek én is, és panelban! Tehát erről csak ennyit! Ja, és én is járkálok a városban!


Ha számodra lehetetlen ezt megvalósítani, amit írtam, az a te bajod. Egészségesen is élsz mellette?


Ahhoz képest, hogy azt írod, hogy megvalósíthatatlan, ahhoz képest, én így élek és megvalósítottam! Akkor most kinek van igaza? :)


Attól, hogy te valamiről azt hiszed, hogy megvalósíthatatlan, az még nem biztos, hogy így is van!

2016. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek arra van szüksége amire! Mit vergődsz ezen ennyire? Én magasan teszek rá ki mit ken a bőrére, az az ő dolga. Megsúgom életmódot váltottam lassan 3 éve, tehát egészségesen étkezem, napi 3(!) liter folyadékot iszom, még is száraz a bőröm. Kentem már szűz kókuszolajjal semmi extra, kb. egy testápoló többet tud. Évek óta ezt használom, mégse vagyok beteg tőle. Nyugodj le most már, ennyire ne stresszeld magad hogy ki kit ken magára, mert ettől leszel beteg.
2016. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!