Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem engedik hogy vasaljam a...

Nem engedik hogy vasaljam a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon göndör hajam van és dús,ez miatt csúfoltak is már a suliban és nagyon rosszul esik.Szeretném vasalni a hajam,de anyukám nem engedi meg.Reggel ahogy meglátta ahogy vasalom rögtön elvette..Már mondtam neki hogy csúfolnak miatta,de ő azt mondta hogy még csak gyerek vagyok.Mit tegyek?

2016. szept. 5. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem se engedték a szempillaspirált, a tűsarkút, meg a miniszoknyát, de aztán 15 éves koromra megbékéltek vele.
2016. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja igen, Béla voltam.
2016. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy göndör, ne akarj olyan lenyalt 3 szál hajat. Ha valaki beszól, mondd meg neki, hogy büszke vagy a dús, göndör hajadra és arra, hogy nem 3 szál van, mint neki. Csend lesz elég hamar.
2016. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi! és tudna valaki tanácsot adni hogy ne szálljon annyira? :)
2016. szept. 5. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
hajhab
2016. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen idióta, csökött 5 évesek közé jársz te suliba, hogy a hajad miatt csúfolnak? Ebből kb oviban ki kellett volna nőni.
2016. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azok csúfolnak akiknek szög egyenesre van vasalva a hajuk -.- És elég ritka hajuk van
2016. szept. 6. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mondtam, mert úgy tűnik az osztályod agyi szintje és viselkedése az ovisokéval, vagy a retardáltakéval egyenlő, ha ezen megy a civakodás. Szánalmas.
2016. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia,először is ne foglalkozz velük ;) másrészt pedig nekem ilyen összevissza hajam van,ma mosás után valami elképesztően nézett ki miután két copfba elválasztottam még vizesen,jó simára kifésültem,majd ilyen szilikon hajgumikkal néhány helyen lefelé összefogtam a copfot,megszáradt és majdnem tök egyenes lett :) próbáld meg,hátha segít :)
2016. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek már :) ássák el magukat
2016. szept. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!