Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szüleim nem engedik hogy...

Szüleim nem engedik hogy hosszú hajam legyen!?

Figyelt kérdés

Most egyszer tudtam megnöveszteni kicsit a hajam, de a szüleim mindig levágják. Fodrászhoz nem engedik hogy menjek mert pénzkidobásnak gondolják, mert ők otthon úgyis le tudják vágni géppel. Nagyon unom és utálom hogy mindig félcentis szopottgombóc fejem van!

15F



2015. szept. 25. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen már nem foghatnak le hogy levágják a hajad, ne hagyd és kész.
2015. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Ez elég rosszul hangzik, mi az, hogy levágják a hajad? Leültetnek és levágják? Én már azért hisztiztem, mikor nagynéném levágta a 3 éves unokatesóm haját, pedig a kisfiú mindig mondta neki, hogy ő nem akarja, hogy levágják neki. Ha nem tartasz attól, hogy bántanának érte, akkor mindenképp állj a sarkadra és mondd meg, hogy te így szereted.
2015. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd, azt, hogy ne vágják le, mert nem szeretnéd. Ha kell még egy érv, akkor azt is, hogy így nem megy tönkre olyan hamar a hajvágó...ha már ennyire spórolni akarnak...
2015. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De béna csávó vagy szeeeent ég:DDDDDDDD
2015. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor le akarják a szüleid vágni a hajadat, olyan fazonra, amit te nem szeretnél, nem kell megengedni nekik. Hivatkozhatsz arra, hogy ezt a hajviseletet nem akarod, mert neked ez nem áll jól. Ne ülj le a hajvágáshoz, vagyis tagad meg az utasításukat. Erőszakkal nem kényszeríthetnek, arra, téged, hogy levágják a hajadat, olyan fazonra, ami neked egyáltalán nem áll jól. Legyél már végre erélyes velük szemben. Ha az anyukádnak jut havonta fodrászra pénz, akkor mennyivel inkább a fiára is kell, hogy áldozzon, ezen a területen, hogy csinos frizurája legyen. Gondolom, hogy ő nem hajvágóval vágja le haját, olyan rövidre mint a tiédet, vagy igen? Nyugodtan dörgöld neki oda, amit most leírtam számodra.
2015. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!