Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kevés szálú haj minden...

Nagyon kevés szálú haj minden hajmosás után teljesen összecsomósodik, szinte ragad. Ilyenkor mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon töredezett és írtó kevés hajam volt. Egy éve hajmegújító üzemmódba kapcsoltam. Elmentem fodrászhoz, megvettem vékonyszélú hajra tervezett joico sampont és balzsamot, mellé pedig kallos keratinos pakoláylst. Már ennél elkezdődött a csomósodás. (Előtte shauma vagy head&shoulders-t használtam, azoknál nem történt ilyen. Most már kipróbáltam pár jónak mondott terméket (kallosból mindenféle termék, syoss, helia d..., de mindegyiknél ez van.)

Most vettem schwarzkopf: gliss kurból ilyen olajos sampont és balzsamot szálkásodásra és ettől csak mág jobban összeállt a hajam.

Mit tudnék ezzel kezdeni? Sokkal dúsabb és még a csomók ellenére is kevésbé töredezett a hajam, mint volt. De alig bírom kifésülni, pedig tényleg nagyon kevés a hajam és így is eléggé töröm így.



2016. szept. 6. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiöblíted rendesen a balzsamot? Nekem is van keratinos pakolásom és ha nem öblítem ki rendesen az enyém is ragad. Ezért én már hónapok óta azt csinálom hogy csak simán samponnal megmosom, utána pedig hajolajjal bedörzsölöm a közepétől lefelé. Egész pontosan: Garnier Fructis Miraculous Oil. Ettől nekem puha lesz, nem törik és még könnyen fésülhető is lesz.
2016. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem göndör hajam van, szárazon nem fésülhető.

Hajmosáskor(2-3 naponta) sampon lemosás után teszek balzsamot/pakolást, ilyenkor tudom az ujjaimmal kifésülni.

Nővéremnek egyenesszálú a haja, naponta akár többször is fésüli, töredezik is neki rendesen.

Én mosás után hajhabot teszek rá, így nincs is szükségem fésülködésre mert egyben maradnak a tincsek, max vizes kézzel végigsimítom párszor.

2016. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első, az olaj meglátszik utána a hajadon? Neked mennyire dús?


Köszönöm a válaszokat :)

2016. szept. 6. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon dús hajam van, az olaj pedig egyáltalán nem látszik rajta. Vizes hajra szoktam tenni, de ha száll össze vissza akkor szárazra is. Sokféle olajat próbáltam már de ez a legjobb idáig.
2016. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!