Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Csajok, aki használta...

SOS! Csajok, aki használta már a L'Oréalnak a Sunkiss Tropical nevű termékét, milyen gyakorisággal használta?

Figyelt kérdés

Hetente? Vagy használhatom naponta is amíg nem látok változást? :)

Köszönöm!



2016. szept. 8. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb 4-5 naponta használtam, de nekem a jelly jobban bejött, hamarabb látszódott és szebb volt a végeredmény.
2016. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább két hetente. eléggé szárít, nem különb a szőkítőktől. én biztosan nem használnám naponta. lehet úgy jobban ,gyorsabban működik,de szétcseszi a hajad az 100%. kremmanian is rengeteg tapasztalat van ezekről,hogy hosszabb távon mennyire szárítanak . ezért is javaslom a két hetet.közben tudod ápolni a hajad . és pihen is kicsit.
2016. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen eléggé vegyes véleményeket olvastam róla, de gondoltam annál jobban úgysem roncsolja mintha elmennék fodrászhoz és leszívatnám a végét :).

Egy próbát megér, maximum a kukában landol a végén.

2016. szept. 8. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!